معرفی پرینت پست الکترونیکی

 

شرکت صنعتی و تولیدی متحد در سال 1357 با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی  به همت چند تن از افراد متخصص و آکادمیکی توانمند در صنعت پمپ آغاز به کار نمود و طی سالیان متمادی همواره در جهت توسعه و پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری و با استفاده از تکنولوژی و دانش فنی روز توانسته است نیاز صنایع را برطرف نماید.

این شرکت ابتدا با تولید الکتروپمپ های سانتریفوژ و ونتیلاتور آغاز به کار نموده و در اواخر دهۀ اول فعالیت خود اقدام به همکاری با صنعت چرم جهت تولید ماشین آلات خشک کن چرم نموده است و اولین تولید کننده دستگاه وکیوم خشک کن چرمVaccum Dryer با دانش فنی آلمان و ایتالیا در ایران می باشد.

همزمان با تولید این ماشین آلات و با توجه به روند پیشرفت کشور در صنایع مختلف و نیاز روز افزون صنایع به پمپ های وکیوم ، تولید و عرضه این نوع پمپ ها را با هدف جلب رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر روندهای ارایه محصول وافزایش کیفیت و نیز تنوع خدمات قابل ارایه در دستورکار خود قرارداده و اقدام به راه اندازی خط تولید پمپ های وکیوم تحت برند وکیوم متحد نموده است.

 

آخرین اخبار

وبسایت شرکت تولیدی و صنعتی متحد منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت تولیدی و صنعتی متحد منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و...


ادامه اخبار »

خبرنامه

یک گام جلوتر و آگاه شدن از بروز شدن سایت ، با ثبت نام در خبرنامه بروزتر باشید.
دریافت

تماس با ما

 

address آدرس :
تبریز، جادۀ آذرشهر، نرسیده به سه راه پالایشگاه ، جنب نمایندگی ایران خودرو
tell تلفن :
34249184 - 34249084 - 041
fax فکس :
34247984 - 041
e-mail ایمیل :
info@mottahedvacuum.com